Ramy LED – podświetlana reklama nowej generacji


Reklama nienawidzi próżni, dlatego przemijająca moda na kasetony zasilane jarzeniówkami musi zostać zastąpiona nową technologią. Nadchodzi trend na ultracienkie, ekonomiczne, a przy tym niezwykle eleganckie ramki LED. Czym te systemy wizualne podbiły serca klientów? Przeczytajcie koniecznie, zanim postawicie na którąkolwiek z opisywanych form.

W dobrym stylu

Ramka LED wybierana jest przede wszystkim przez osoby, którym zależy na wyjątkowym wyglądzie swojej reklamy. Chcą, żeby kaseton był stylowy, wykwintny i gustowny, a przy tym lekki oraz płaski. Cienka forma jest niezaprzeczalną zaletą systemu wykorzystującego oświetlenie LED. Niemożliwa do osiągnięcia przy tradycyjnych kasetonach płytkość konstrukcji, powinna zadowolić gusta najwybredniejszych klientów.
Nie mniej istotna wydaje się grafika, która stanowi trzon całej reklamy. Tu nie napotkamy żadnych ograniczeń. Równie szykownie wyglądać będzie lico wykonane z folii wyciętej ploterowo, jak i wydruku na specjalnych podkładach. Ostateczny efekt zależy tylko od wyobraźni zamawiającego.

Ekologia i ekonomia
Systemy wystawiennicze oparte na technologii LED są nie tylko ładne, ale i bardziej oszczędne. Fanów dbania o środowisko powinna zainteresować informacja, że technologia zastosowana w omawianych ramach prawie nie emituje ciepła. Mamy dobrą wiadomość również dla miłośników racjonalnego gospodarowania środkami, niskie koszty eksploatacji oświetlenia LED mogą was zaskoczyć. Otóż energooszczędne systemy zużywają do 60% mniej energii niż jarzeniówki. Przy tym są bardziej żywotne. Podczas gdy świetlówki przepalają się po 10 000 godzin, diody świecą aż 9 razy dłużej. Przeciętna trwałość 90 000 h powinna przekonać każdego maniaka ekonomii z zapędami ekologicznymi.Na wymiar
Podobnie jak w przypadku tradycyjnego kasetonu, tak i przy zamawianiu ramki LED nie musimy obawiać się, że istnieją jakieś ustandaryzowane wymiary. Wielkość nowoczesnego systemu może być dopasowana do indywidualnych preferencji zamawiającego. Należy pamiętać jednak, że konstrukcje większe niż 2 m2 mogą nie wyglądać już tak zachwycająco jak mniejsze formy. Im większa powierzchnia, tym odpowiednio dopasowana moc diod, ale i w tym przypadku technologia ma swoje granice. Dlatego przy dużych kasetonach następuje ubytek na samej mocy świecenia. Stąd zanim podejmiesz ostateczną decyzję co do wielkości reklamy, skonsultuj to z pracownikiem agencji, który trafnie doradzi lub znajdzie inną ewentualność.

Do wnętrza i na zewnątrz
Ogromną zaletą kasetonów LED jest ich szerokie zastosowanie. Najnowsza technologia pozwala na korzystanie z ich możliwości zarówno we wnętrzach jak i na fasadach budynków. Prezentują się równie elegancko w pomieszczeniach hotelowych czy biurowych, pubach, restauracjach jak i ośrodkach szkoleniowych czy innych nowocześnie zaaranżowanych mieszkaniach. Ponadto przyciągają wzrok przechodniów zawieszone nad drzwiami punktów usługowych i gastronomicznych. Co sprawia, że bez żadnych obaw możemy nimi ozdabiać ściany budynków? Wodoszczelność. Jeśli zadecydowałeś, że podświetlona ramka będzie wykorzystywana na elewacji, koniecznie poinformuj o tym fakcie konstruktora. Zewnętrzne zastosowanie wymaga bowiem użycia innych materiałów, bardziej wytrzymałych i odpornych na zmienne warunki pogodowe.

Prosto i na temat
Kasetony diodowe to podświetlane, bardzo cienkie i stylowe reklamy, które swoim estetycznym wyglądem i prostotą obsługi, zachwyciły już wielu polskich klientów. Brak jarzeniówek czy starterów to gwarancja, że niepotrzebne będzie w ich utrzymaniu stałe nadzorowanie oraz regularne wymiany elementów. Ramy LED mają przyciągać wzrok potencjalnych klientów, jednocześnie stanowić wizytówkę nowoczesnej firmy. Współczesna reklama dawno pożegnała się z tradycyjnymi kasetonami zasilanymi świetlówkami, najwyższy czas poprzeć ten trend i zainwestować w najnowocześniejszą technologię w służbie kreacji swojego biznesowego wizerunku!


Ramki LED w ofercie AquaVelvo
Nie ma sensu szukać tanich lecz niesprawdzonych producentów opisywanych systemów, skoro możesz zamówić je u nas. Stawiamy na dokładność oraz rzetelność wykonania, doradzimy na każdym etapie produkcji i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla twojej reklamy świetlnej, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ramek LED? Zadzwoń pod numer 508 899 176 lub napisz do nas maila! biuro@aquavelvo.pl


tekst alternatywny