Magia Photoshopa

Gdyby nie istniał Photoshop dzisiejszy świat byłby nudny! Magiczne narzędzie grafików komputerowych pokochały miliony, od jego użytkowników zaczynając, a na odbiorcach produktów w tym programie wygenerowanych kończąc. Skąd to gorące uczucie? Z wdzięczności za jego nieograniczone możliwości.

Uwielbiają go modelki przeciętnej urody, które w mig stają się ikonami piękna. Wielbiciele dobrej kuchni, którzy wiedzą, że parujące potrawy na zdjęciach są smakowicie przyprawione szczyptą graficznych umiejętności programu. Ale i pasjonaci światów istniejących tylko w ich wyobraźni, a potem urzeczywistnianych innym. I o tych ostatnich teraz będzie mowa.

Od wielu lat Photoshop pomaga nam tworzyć graficzną oprawę dla niezwykłego wydarzenia – gry terenowej Flamberg. Wygląd kilku ostatnich edycji, to wypadkowa sugestii organizatorów, naszych wyobrażeń i oczywiście możliwości programu. Dotychczas proces powstawania kolejnych projektów owiany był tajemnicą, a inspiracje autorów głęboko ukryte przed światem. Aż do dziś.

Ale skoro styczeń 2014, to również praca nad najświeższą odsłoną zabawy w Czatachowej, naszym postanowieniem noworocznym stało się zaproszenie uczestników gry oraz naszych klientów za kulisy przedstawienia. Tak oto powstało zestawienie projektów z zeszłych lat z fotografiami bądź rysunkami, które zainspirowały do ich powstania.

Znajdziecie tu, podobnie jak w innej dziedzinie sztuki – muzyce, popularne samplowanie, dopatrzycie się odręcznych rysunków, a co bardziej ciekawscy domyślą się jakie seriale, filmy, książki były akurat na topie. Gotowi w podróż z Photoshopem po świecie fantasy? Zaczynamy i życzymy przyjemnego lotu!

Flamberg 2012

Giełda Larpowa

Flamberg – baner poboczny

Flamberg 2011

Flamberg 2010

Plakat 2008

tekst alternatywny